İhracat

Tüm dünya ekonomilerinin önceliğidir ihracat, bir ülkenin kalkınmasında büyük rol oynayan unsurların en başında gelir. Bu nedenle firmamız, ülkemizdeki üreticiler için ihracat konusunda büyük çaba göstermektedir. Türkiye ekonomisine katkıda bulunmak ve siz değerli üreticilerimizin hedeflerine ulaşması için hizmetinizdeyiz. Ürettiklerinizi kendi öz malımız gibi görecek, en iyi fiyatlarla ihracat rakamlarınızı ve ihracatlarınızdaki ülke sayısını artırmayı bir görev olarak üstleneceğiz.


Öncelikle emeğinize saygı duyarak, daha iyisini daha fazlasını üretmeniz için biz bu işin neresinde olabiliriz diye düşünüyoruz,elbette üretim sizin işiniz, ancak ürettiklerinizi yurt dışından edindiğimiz tecrübelerle daha iyi hale getirmekte bizim vazifemiz. Özetleyecek olursak, üretim bandınızdan başlayan danışmanlık hizmetlerimiz, ihracatınızın zamanında ve eksiksiz bir şekilde alıcıya teslim edilmesine kadar hatta eğer mevcut ise vereceğiniz garanti süresi içerisinde bile iki firma arasında adeta bir köprü oluşturarak çalışmalarımızı devam ettireceğimizi ve bu yolda en iyi yardımcınız, başarılı bir iş partneriniz olarak sizlere hizmet vereceğimizi taahhüt ederiz.


Daha önce ihracat yapmış yada ihracata hali hazırda devam eden firmalar, yapmış olduğunuz ve yapacağınız ihracatların hacmini birlikte artıralım. Ürünlerinize ihtiyaç duyan ülkeleri belirleyelim ve ihraç ettiğiniz ülkelerin yanına yenilerini ekleyelim.(Daha fazla bilgi için Pazar Araştırması bölümünü inceleyebilirsiniz) Böylelikle firmanızı ve firma hedeflerinizi birlikte yükseltelim. Ürün pazarlama ve ihracatın getirdiği karmaşayı biz üstlenelim, siz sadece üretiminize odaklanın. Küçük bir bütçe ayırarak firmanızın büyümesini, hedeflerinizin artmasını sağlayabilirsiniz.


HEDEFİNİZ İHRACAT ise ; Ülkemizde farklı şekillerde üretim alanları bulunmaktadır, küçük bir atölyeniz de olabilir, sadece Türkiye pazarı için üretim yapan fabrikanız da olabilir. Eğer büyümeyi hedefliyorsanız ilk tercihiniz ihracat olmalı. Aklınızda “ nasıl ihracat yaparım ? “ sorusu mevcut ise doğru yerdesiniz, bu konuda sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz bilgi birikimimiz mevcut, sizlerle paylaşmaya hazırız. Daha detaylı bilgi almak ve iş ilişkilerimizin temellerini atmak için bizimle irtibat kurmanız yeterli olacaktır.